Akce

Proběhl seminář „Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče“

Vážené kolegyně a kolegové,
dne 10/03/26 v budově ČSVTS Novotného lávka 5, Praha 1 se uskutečnilo školení s názvem „Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče” pořádané Státním zdravotním ústavem a Českým spolkem pro péči o životní prostředí.
Garantem byla paní MUDr. Magdalena Zimová, CSc..
Prezentace jsou přiložené.