Proběhl seminář „Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče“
Vážené kolegyně a kolegové,
dne 10/03/26 v budově ČSVTS Novotného lávka 5, Praha 1 se uskutečnilo školení s názvem „Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče” pořádané Státním zdravotním ústavem a Českým spolkem pro péči o životní prostředí.
Garantem byla paní MUDr. Magdalena Zimová, CSc..
Prezentace jsou přiložené.
Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče
Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče z pohledu HS_Loosová
Poznatky z kontrolní činnosti ČIŽP při nakládání s odpady_Dvořákova ČIŽP
Prezentace _dekontaminace Sterilwave Šafář SGJet
Přístupy k validaci technologií dekontaminace odpadů ze zdravotní_Matějů SZU
Nakládání s odpady ze zdravotní a veterinární péče Zimová SZU